Wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko Rębiechowo - Autocash24

 Usługi i Firmy / Opublikowano: 1 rok temu przez bartek / Odsłon: 343

Jesteśmy jedną z największych wypożyczalni samochodów w Polsce. Oferujemy wynajem samochodów osobowych, w tym z automatyczną skrzynią biegów, busów 9-osobowych oraz aut dostawczych. Naszym klientom umożliwiamy wynajęcie auta z dowolnego miejsca w Polsce, na przykład lotniska. Nasz pracownik podstawi wypożyczony przez Ciebie samochód w wyznaczone miejsce.

Jedną z największych zalet naszej oferty jest przystępny cennik. Nie pobieramy od klientów opłat przygotowawczych ani kaucji. Z naszej oferty może skorzystać każdy. Nie będziemy analizować Twojej zdolności kredytowej. Nasze samochody są dla każdego. Dodatkowo, decyzję o wynajęciu Tobie samochodu podejmiemy od ręki, bez niepotrzebnych procedur.

Większość aut, które znajdują się w naszej flocie, dostępnych jest od ręki. Dzięki temu nie będziesz musiał długo czekać na zarezerwowane auto.

Dane kontaktowe

Powstańców Śląskich 114 WrocławDolnośląskie,53-333 Pokaż numer telefonu kontakt@autocash24.pl https://autocash24.pl/pl/kontakt/wypozyczalnia-samochodow-gdansk/lotnisko-rebiechowo

Kontakt