Hurtownia elektryczna - Abcelektro

 Usługi i Firmy / Opublikowano: 4 lata temu przez bartek / Odsłon: 884

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego ABCelektro.pl. Nasza oferta jest niezwykle bogata. Znajduje się w niej między innymi profesjonalna aparatura elektryczna i modułowa, osprzęt elektryczny, urządzenia i akcesoria z zakresu automatyki przemysłowej i budynkowej. W ofercie sklepu są jeszcze kable, przewody, osprzęt do okablowania, mierniki i narzędzia pomiarowe, przekładniki i liczniki energii, przekaźniki, styczniki i wyłączniki silikonowe, zasilacze, transformatory, szafy i obudowy przemysłowe, taśmy i kleje przemysłowe.

Zajmujemy się sprzedażą produktów najbardziej znanych i cenionych dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci otrzymują wyłącznie sprawdzone rozwiązania.

Klientom sklepu internetowego ABCelektro.pl gwarantujemy profesjonalne doradztwo i pomoc w zakupie właściwego rozwiązania. Nasi fachowcy służą specjalistycznym wsparciem technicznym na każdym etapie zamówienia.

Nasza oferta wyróżnia się dużą dostępnością oferowanych produktów, błyskawiczną realizacją zamówienia oraz możliwością negocjowania cen.

Sprawdź – Hurtownia elektryczna Abcelektro

  • Listing ID: 163
Dane kontaktowe

Obłaczkowo 144a, WrześniaWielkopolskie,62-300 Show Phone Number *****

Kontakt